GForycki 21-03-2017

świetny towar za rozsądne pieniądze. Serdecznie polecam

Agnieszka 16-03-2017

Zamówienie złożyłam w niedzielę a już we wtorek odebrałam przesyłkę. Kurier, na umówioną godzinę, stawił się punktualnie. Zawartość paczki była kompletna i niczego nie brakowało. Podoba mi się możliwość sprawdzenia zawartości przesyłki w obecności doręczającego i ewentualnego sporządzenia protokołu niezgodności lub uszkodzenia paczki,co stanowić może dokument reklamacyjny.

Krzysztof 25-01-2017

Polecam. Deo kryształ - wspaniały. Dobry kontakt. Błyskawiczna wysyłka.Przystępna cena. Dziękuję.

Katarzyna 16-01-2017

Zamówienie i przesyłka przebiegła zupełnie bez problemowo. Jestem bardzo zadowolona z usług i będę polecać innym Państwa produkty :)

Joanna z Katowic 12-01-2017

W firmie Najmar kupuję od kilku lat czyścik ekologiczny i krem do skór. Oba produkty są rewelacyjne. Czyścik naprawdę czyści wszystko. Ostatnim moim odkryciem kupionym w firmie Najmar był olej kokosowy. Używam tego produktu na bieżąco, zarówno w celach spożywczych, jak i kosmetycznych. Wcześniej kupowałam olej kokosowy z różnych firm (zawsze ekologiczny, nierafinowany) i oceniam olej Najmaru jako najlepszy.

Agnieszka Iwanow 10-01-2017

Bardzo dziękuję za szybką i profesjonalną obsługę mojego zamówienia. Pozdrawiam :)

Wiesław 29-12-2016

Zamówienie dotarło na następny dzień, solidnie zabezpieczona paczka.BARDZO dziękuję za Pana ogromną wiedzę i doradztwo w sprawie zakupu. Otrzymałem namiary od kuzyna ,który kupuje u Pana.I nigdy się nie zawiódł na przesłaniu produktu ,który produkt zamówił.Polecam wszystkim , którzy chcą zakupić dany produkt .

NailsMobail 07-12-2016

Obsługa sklepu na wielki plus.Właściciel pomimo mojego przeoczenia promocji na pilniki sam dodał do zamówienia gratisy. Szklane pilniki najwyższej jakości.

Barbara ze Szczecina 09-11-2016

Od wielu lat zamawiam kosmetyki z firmy Najmar, która jest godna zaufania , miła obsługa,błyskawiczne dostarczanie paczki i wszystko jest zgodne z zamówieniem i nawet gratisy dostaje ,POLECAM .Ja ciągle zamawiam kremy z liści czerwonego winogrona doskonały na zmęczone nogi i jako balsam do całego ciała -nawet mój syn polubił ten krem bo jest świetny do suchej skóry , okulary które ćwiczę oczy i oczy odpoczywają , wkładki cynamonowe, eko- czyścik tez dobry, czystek do picia ,mydło żółciowe-ekstra do plam ,pilniki szklane ,te produkty i inne polecam bo są dobrej jakości, właśnie próbuje i testuję też nowości.
Jestem bardzo zadowolona z obsługi tej firmy i dziękuje za to wszystkim pracownikom i właścicielowi

Wiesław Pucułek 06-11-2016

Szybka realizacja zamówionego produktu, towar całkowicie spełnia moje oczekiwania, polecam zakupy w Najmarze.

Marek Dzięgielewski 26-10-2016

Jak zawsze - błyskawiczna obsługa i super towar.

Halina 08-08-2016

Super sprzedawca, wkładki też super. POLECAM.

Halina 06-08-2016

Wkładki do butów super sprawa.Sprzedawca też super. Polecam.

beata 13-07-2016

otrzymałam zamówione okularki. Są to już kolejne z tego źródła (poprzednie się po prostu zużyły). Jak zawsze rewelacja, oglądam w nich telewizję. Oczy ćwiczą odpoczywają, ja się relaksuję. Polecam wszystkim! Absolutny numer jeden na rynku!

Jagoda 01-06-2016

Towar zgodny z zamówieniem, dostarczony przez kuriera pod wskazany adres. Zdecydowanie polecam zakupy w firmie Najmar. Trudno wyróżnić jeden produkt ponieważ każdy który kupuję jest bardzo dobrej jakości. Dziękuję za gratis.